STEPANOW s.r.o., Pribeník 111, Slovensko
tel./fax: 00421 56 63 212 57, 63 815 81, 63 222 57

   
o firme produkty logistika propagácia
partneri certifikáty informácie ako nás nájdete
 
O firme

Spoločnosť STEPANOW so zahraničnou kapitálovou účasťou talianskej spoločnosti CASONI S.p.A. vyrába v licencii a s použitím dovozových aróm likéry, ktoré majú dlhoročnú tradíciu a sú vyrobené podľa osvedčených tradičných receptúr talianskej firmy. Využíva skúsenosti a dovezenú technológiu výroby z talianskej likérky CASONI S.p.A. Finale Emilia, Modena, ktorá bola založená v roku 1814. Výroba je realizovaná vo vlastných výrobných priestoroch na východnom Slovensku v Pribeníku.

Čo ponúkame?

Domáca produkcia: Známe a obľúbené likéry typické pre Taliansko a široký sortiment exotických likérov napr.- kokosový, kávový, mandľový likér. Ide o produkty s čistou prírodnou chuťou vyrobené z aróm a ovocných štiav zo stredomorských oblastí. Ich lahodná chuť vynikne, ak sa konzumujú ľadovo chladené a sú vynikajúcimi komponentmi na prípravu miešaných nápojov, ovocných a zmrzlinových pohárov. Ďalej ponúkame výrobky, ktoré sú špecifické na slovenskom ako aj českom trhu ako napr: Fernety, Gin, Rum atď.

Dovoz: Spoločnosť STEPANOW je výhradným dovozcom výrobkov talianskej likérky CASONI a predstavuje na slovenskom trhu širokú škálu jej originálnych výrobkov rozšírených na trhoch Európskej únie ako Il Limone Casoni, GRAPPA BELPOGGIO, GRAPPA MOSCATO, GRAPPA CHARDONNAY. Sú to vysoko kvalitné liehoviny dobre známe aj našim konzumentom.

Novinky, ktoré sa objavia v krátkom čase aj na slovenskom trhu sú 12 ročný Caribský rum a špecialita Rum vechiato (vyrobený z kvalitných 4, 6 až 8 ročných rumov).

Reč čísel

  • Likérka STEPANOW využíva takmer 200-ročnú tradíciu výroby likérov CASONI S.p.A.
  • Výrobné priestory sa rozprestierajú na ploche 6 000 m2
  • Vo výrobe sa používajú plnoautomatizované linky a technológia výroby od talianskej spoločnosti
 
Produkty
AMARETTO CASONI
Likér s mandľovou príchuťou • 25% • 0,7 l
Obľúbený lahodný aromatizovaný nápoj pripravovaný podľa originálnej receptúry z roku 1860 miešaním vysokokvalitného liehu s mandľovou arómou. Pre svoju jedinečnú chuť sa veľmi dobre hodí k príprave miešaných nápojov, alebo ku zmrzline. Dobre vy chladený sa hodí aj k priamemu podávaniu.

AMARETTO CREAM
Krémový likér • 17% • 0,7l
Výnimočný krémový likér, ktorého základom je tradičný taliansky mandľový likér Amaretto Casoni a lahodná holandská smotana.

AMARETTO CELLINI
Likér s mandľovou príchuťou • 21% • 0,7l
Amaretto Cellini má ten istý charakteristický buket a kvalitu ako Amaretto Casoni, ale menej alkoholu, čo spĺňa želanie konzumentov požadujúcich nižší obsah alkoholu.
GRAN CAFÉ
25% • 0,7 l
Medzi najnovšie výrobky taliansko-slovenskej likérky Stepanow patrí kávový likér Gran Caffé. Ide o nový druh likéru s chuťou talianskej kávy. Spoločnosť Stepanow vďaka dlhoročným skúsenostiam materskej firmy - likérky Casoni mala pri príprave nového produktu na mysli zámer rozšíriť škálu klasických talianskych likérov práve o tento vynikajúci výrobok. Novinku by mali ochutnať všetci vyznávači kvalitných likérov, ktorí určite ocenia jedinečnú príchuť čerstvej voňavej kávy. Vďaka charakteristickej nenapodobiteľnej chuti sa Gran Caffé môže použiť aj na prípravu rôznych sladkých dobrôt, ako napr. Tiramisu.

 

GRAN CAPUCINO
17% • 0,7l
Tento výnimočný, krémový likér je výsledkom kombinácie aróm najlepších talianskych káv a delikátnej chuti originálnej holandskej smotany.
CHERRY BRANDY LIKÉR
20% • 0,5l
Je to osviežujúca zmes kvalitného alkoholu a jemnej šťavnatej chuti na slnku vyzretých čerešní. Likér má nádherne červenú farbu s nezameniteľnou vôňou a chuťou čerešní. Vynikajúco sa hodí na výrobu koktailov alebo miešaných nápojov.

WILLIAM HRUŠKOVÝ LIKÉR
20% obj. • 0,5l
Tento lahodný likér, s výraznou chuťou po zrelých hruškách, vám ešte viac spríjemní chvíle zaslúženého oddychu.
IL LIMONE SORRENTO
30% • 0,5l
Ochutnajte bohatú a sviežu chuť nápoja pripraveného z citrónov dozrievajúcich pod horúcim slnkom južného Talianska neďaleko Neapola.

IL LIMONE CASONI
25% • 0,5l
Pôvodný taliansky likér, vyrobený z kôry vyzretých citrónov. Vynikajúci je na prípravu miešaných nápojov alebo zmrzlinových, či ovocných pohárov. Odporúča sa konzumovať chladený, poprípade ako miešaný nápoj, a to s Proseccom ako "Don Limone".

NOCINO
Čistý orechový likér • 36% • 0,5l
Tradičný taliansky likér pripravený z koncentrátu vlašských orechov. Starostlivo vyberané zelené orechy, rozkrájané s jadrom na štyri časti sa zalejú čistým alkoholom a nechajú macerovať. Likér sa odporúča konzumovať až po jednom roku od doby stáčania.

GRAPPA BELPOGGIO
40% • 0,7l
Spoločnosť STEPANOW - CASONI poznaním nových tendencií slovenských konzumentov, ktorí sa stavajú stále viac otvorení kvalitným výrobkom, ako aj obnove výrobkov bez toho aby upustili od záľuby ostrej chute, sa rozhodla rozšíriť svoju ponuku o typický taliansky destilát - GRAPPU. Verná svojej misii uvádzať na slovenský trh len kvalitné výrobky sa spoločnosť STEPANOW - CASONI rozhodla pre tri výrobky destilátov pod značkou BELPOGGIO. Jednu tradičnú grappu a dve grappy z jedného druhu hrozna CHARDONNAY a MOSCATO. Čo je to vlastne grappa? Je destilátom získaným z destilácie viniče triedené podľa antickej talianskej tradície.
Tento výrobok spoločnosť STEPANOW - CASONI uvedie v novinách a časopisoch v tomto sektore.

GRAPPA CHARDONNAY
40% • 0,5l

GRAPPA MOSCATO
40% • 0,5 l
 
 

Rum je symbol Karibiku.
V súčasnej dobe existuje viac druhov rumu ako odkaz na spôsob výroby a koloniálnu históriu.
Latinský rum, nazvaný "ron" v španielčine, je vyrobený z melasy a vyznačuje sa sladkosťou a ľahkosťou.
Rumy britského pôvodu sú viac pikantné a svieže.
Francúzsky rum, je veľmi intenzívny, nazývajú ho aj "poľnohospodársky", pretože základom je čistá čerstvá šťava získaná drvením cukrovej trstiny, ktorá sa skvasuje a následne destiluje.

Biele rumy sa používajú pri príprave miešaných nápojov a tropických kokteilov.

 

RUM PUERTO BLANCO CARIBBEAN RON
(vyrobený z destilátu z cukrovej trstiny) • 37,5% • 0,5 l
Rum Puerto Blanco je tradične destilovaný karibský rum z cukrovej trstiny. V súčasnosti je Rum Puerto Blanco vyrábaný postupom unikátne kombinujúcim moderné a tradičné výrobné procesy. Destilát zreje v špeciálnych dubových sudoch minimálne 1 rok. Tento nápoj je ideálny pri príprave miešaných nápojov.
CABOCO COCCO & RUM
17% • 0,7l
Typický dámsky jemný likér s rumovo-kokosovou arómou. Zaujme svojou príjemnou exotickou chuťou i vôňou. Podávame ho vychladený. Vynikajúci je na prípravu miešaných nápojov alebo zmrzlinových, či ovocných pohárov.

RUM PUNTA CARDON
35% • 0,7 l
Punta Cardon - nápoj veľmi harmickej chute vyrobený na báze starých rumov a jemného obilného liehu. Je vytvorený špeciálne pre tých, ktorí majú radi jedinečnú korenistú chuť. Nápoj s príjemnou vôňou a chuťou dosiahnutou výberom aromatických esencií a originálneho rumu, prispôsobenou domácej tradičnej chuti.
RUM PB
RESERVA ESPECIAL
12 ročný • 40% • 0,5 l
PB je pravý rum získaný zo zmesi rumov zrejúcich minimálne 12 rokov v dubových sudoch zvyčajne po bourbone, čomu vďačia za svoju plnú ale jemnú a vyváženú chuť.
PB je príkladom tradície v umení destilácie výroby rumu na ostrove Barbados a všeobecne v anglicky hovoriacich oblastiach Karibiku. Má jasný vzhľad, jantárovo zlatú farbu. Vôňa je veľmi komplexná a príjemne harmonická, možno rozlíšiť odtiene kvetín, korenie, ovocie ,stopy vanilky a jemný dymový dubový charakter. Jeho chuť je zladená s jeho arómou.
RUM de CUBA Anejo
Je to zmes 3-5 a 7 ročných rumov. Tento rum odráža umenie "Majstrov Roneros" z Ostrova slobody. Zmes rumov odlišných ročníkov- výnimočná harmónia chutí a vôní.

Ovocné destiláty:

SLIVOVICA
52% • 0,5l
Destiláty radu Stepanow Club vďačia za lahodnú a čistú chuť selektovanému zberu správne dozretého ovocia a dlhoročným skúsenostiam odborníkov, ktorí sa o tento nápoj svedomito starajú. Všetky sú vyrábané v limitovanej sérii.

HRUŠKOVICA WILLIAMS
52% • 0,5 l
Destiláty radu Stepanow Club vďačia za lahodnú a čistú chuť selektovanému zberu správne dozretého ovocia a dlhoročným skúsenostiam odborníkov, ktorí sa o tento nápoj svedomito starajú. Všetky sú vyrábané v limitovanej sérii.

ČEREŠŇOVICA
52% • 0,5l
Destiláty radu Stepanow Club vďačia za lahodnú a čistú chuť selektovanému zberu správne dozretého ovocia a dlhoročným skúsenostiam odborníkov, ktorí sa o tento nápoj svedomito starajú. Všetky sú vyrábané v limitovanej sérii.
VODKA LNX
38% • 0,7l
Vodka LNX (vyslovuje sa LINX, čo v preklade znamená Rys ostrovid.) Táto vodka je vyrobená tradicionálnou technológiou z mimoriadne kvalitného obilného liehu a kryštálovo čistej vody. Je charakteristická svojou vynikajúcou chuťou. Tí, čo ju ochutnajú, rozpoznajú jej čistotu a jedinečnosť.

VODKA LNX GUARANA
38% • 0,7l
LNX vodka guarana vznikla ako kombinácia čistej vodky LNX s extraktom rastliny Paulínia nápojová (ľudovo guarana).
Guarana je známa svojimi povzbudzujúcimi účinkami, dodáva energiu a vitalitu. Obsahuje kofeín.

VODKA LEMON
38% • 0,7 l
Je to kvalitná vodka s príchuťou citrónu ,vyrobená z najkvalitnejšieho obilného liehu. Je vhodná pri každej príležitosti ,kde si konzument potrpí na maximálnu kvalitu.

VODKA MELÓN
38% • 0,7l
Je to kvalitná vodka s príchuťou žltého melónu ,vyrobená z najkvalitnejšieho obilného liehu. Je vhodná pri každej príležitosti ,kde si konzument potrpí na maximálnu kvalitu.
RIDER'S DRY GIN
38% • 0,7 l
Vysokokvalitná značková liehovina vyrobená z jemného liehu a špeciálne pripravených ginových destilátov. Lahodná a vyrovnaná aromatická chuť pochádza z borievok a ďalších korenín a bylín použitých pri príprave destilátov. Používa sa hlavne na prípravu koktailov. Samostatný sa podáva vždy s ľadom.

 

MOREYS DRY GIN
37,5% • 0,7l
Vysokokvalitná značková liehovina vyrobená z jemného liehu a špeciálne pripravených ginových destilátov. Lahodná a vyrovnaná aromatická chuť pochádza z borievok a ďalších korenín a bylín použitých pri príprave destilátov. Používa sa hlavne na prípravu koktailov. Samostatný sa podáva vždy s ľadom.
FERNET CASONI
40% • 0,7l
Horká špecialita uznávaná pre jej viaceré kladné vlastnosti, hlavne na podporu trávenia. Je vyrobený miešaním jemného liehu a arómy, ktorá sa získava pomalým vylúhovaním rastlín a korenín v alkohole podľa antických receptúr pre naplnenie chutí najnáročnejších spotrebiteľov. Konzumuje sa často po jedle samostatne a taktiež je vhodný pre prípravu miešaných nápojov.

FERNET SCOTT
Prírodný horký nápoj zo zmesi bylín • 38% • 0,7 l
Vyše 200 ročná tradícia tohto nápoja zaručuje, že sa líši od všetkých podobných výrobkov. Pre všade známu kvalitu je vyhľadávaný milovníkmi horkých nápojov. Odporúčame konzumovať tak čistý ako zriedený Tonikom, kávou a pod.

FERNET SCOTT CITRON
Prírodný horký nápoj zo zmesi bylín s citrónovou príchuťou • 30% • 0,7l
Fernet Scott citrón ponúka príjemné chvíle za výhodnú cenu všetkým, čo majú radi excelentné vlastnosti Fernetu Scott obohatené prírodnou citrónovou arómou. Fernet Scott citrón je nápoj lahodný s výraznou sviežou citrónovou vôňou a harmonickou chuťou.
NAPOLEON ADMIRAL'S
36% • 0,7l

KARPATSKÉ ZLATO
Bylinný likér • 38% • 0,7l
Originálny bylinný likér jedinečnej chuti.

 
SLIVKA
Dolnozemplínska tradícia • 40% • 0,5 l
Tento lahodný nápoj je výsledkom zmiešania kvalitného slivkového destilátu a najkvalitnejšieho jemného liehu.
 

 

HRUŠKA
Dolnozemplínska tradícia • 40% • 0,5 l
Tento lahodný nápoj je výsledkom zmiešania kvalitného hruškového destilátu z odrody Wiliams a najkvalitnejšieho jemného liehu.
DON JOSÉ SILVER
40% • 0,7 l
Nápoj vyrobený z jemného liehu a destilátu z agáve. Najlepšie chutí so soľou a citrónom podľa mexickej tradície.

 

DON JOSÉ GOLD
40% • 0,7l
Kvalitný nápoj vyrobený z kvalitného liehu a destilátu z agáve. Najlepšie chutí so škoricou a pomarančom podľa mexickej tradície.
APERITIV CASONI 1814
Horkosladký aperitív podľa historickej receptúry rodiny Casoni, kombinácia bylín, plodov a semien.
Ochutnajte bohatú a osviežujúcu chuť s nízkym obsahom alkoholu.
Vynikajúci do koktejlov.

 

SPUMANTE PROSECCO DOC.
11% obj. • 0,75l
Vlajková loď talianskych šumivých vín z kategórie tzv. frizzante, čiže menej perlivé, ako napríklad šampanské. Perfektne použiteľné na prípravu ovocných drinkov, ako je bellini alebo rossini. Samostatne je obľúbené na pitie ako aperitív, vhodné k ľahkým predjedlám a rizotám.
 
Logistika

 

Názov Objem
alkoholu
Obsah
fľaše
Počet fl.
v kart.
Poč. kart.
na vrstve
EAN kód
Amaretto Casoni 25% 0,7l 6 20 8588000629213
Amaretto Cream 17% 0,7l 6 20 8588000629695
Amaretto Cellini 21% 0,7l 6 20 8588000629220
Gran Caffé 25% 0,7l 6 20 8588000629558
Gran Capucino 17% 0,7l 6 20 8588000629237
Cherry Brandy likér 20% 0,5l 12 8 8588004030138
William hruškový likér 20% 0,5l 12 8 8588004030176
Il Limone Casoni 25% 0,5l 6 36 8588004030206
Prosecco 11% 0,75l 12 8 8032529213144
Nocino 36% 0,5l 10 15 8588000629640
Grappa Moscato 40% 0,5l 6 18 8009885000343
Grappa Belpoggio 40% 0,7l 6 21 8001500004194
Grappa Chardonay 40% 0,5l 6 18 8009885000336
Rum Puerto Blanco Caribbean Ron 37,5% 0,5l 12 10 8588004030015
Rum Puerto Blanco Caribbean Ron White 37,5% 0,5l 6 25 8588004030220
Rum Puerto Blanco Caribbean Ron - darčekové balenie 37,5% 0,5l 6 8 8588004030484
Rum Punta Cardon 35% 0,7l 6 25 8588004030213
Caboco Cocco & Rum 17% 0,7l 6 18 8588000629336
Rum PB 12 ročný 40% 0,5l 12 25 8588004030206
Rum PB 12 ročný darčekové balenie 40% 0,5l 6 10 8588004030725
Hruškovica Williams - darčekové balenie 52% 0,5l 6 11 8588004030848
Slivovica - darčekové balenie 52% 0,5l 6 11 8588004030824
Hruškovica Williams 52% 0,5l 12 14 8588000629671
Čerešňovica 52% 0,5l 12 14 8588000629688
Slivovica 52% 0,5l 12 14 8588000629565
Vodka LNX 38% 0,7l 6 25 8588004030152
Vodka LNX Guarana 38% 0,7l 6 25 8588004030169
Vodka Melon 38% 0,7l 6 24 8588004030077
Vodka Lemon 38% 0,7l 6 24 8588004030084
Rider's Dry Gin 38% 0,7l 6 20 8588000629428
Moreys Dry Gin 37,5% 0,7l 6 20 8588000629176
Fernet Scott 38% 0,7l 6 25 8588000629282
Fernet Scott citrón 30% 0,7l 6 25 8588000629299
Fernet Casoni 40% 0,7l 6 25 8588000629268
Napoleon Admiral's 36% 0,7l 6 18 8588000629374
Karpatské zlato 38% 0,7l 6 20 8588000629619
Hruška - dolnozemplínska tradícia 40% 0,5l 12 14 8588000629206
Slivka - dolnozemplínska tradícia 40% 0,5l 12 14 8588000629473
Don José Silver Tequila 38% 0,7l 6 25 8588004030060
Don José Gold Tequila 38% 0,7l 6 25 8588004030053
 
Propagácia

 

 
Partneri

 

Metro
Carrefour
Kaufland
CBA GVP Humenné
CBA Verex Liptovský Mikuláš
Globus Zvolen
Korman Trstenná
VDP Levice
Dózsa Ružomberok
Libex Žilina
CBA Lučenec
Karmen Prešov
Napres Veľký Krtíš
Gurlex Stará Ľubovňa
Smandra Stará Ľubovňa
Labaš Košice
Sem Tab Michlovce
Jopex Michalovce
Roko Prešov
Smoker Trenčín
 
Certifikáty

 

 
Informácia

 

Pri rozumnej konzumácii môže byť alkohol súčasťou zdravého života a môže ponúknuť potešenie a radosť. Nadmerná alebo nevhodná konzumácia však môže spôsobovať zdravotné a sociálne problémy pre jednotlivca ako aj pre spoločnosť. Spoločnosť Stepanow s.r.o vo všeobecnosti aktívne podporuje zodpovedný prístup k spotrebe alkoholických nápojov. Naša spoločnosť sa zaviazala k zodpovednej komunikácii a politike marketingu produktov. Stepanow s.r.o je dcérskou spoločnosťou firmy Casoni S.p.A, jedného z najväčších výrobcov likérov v Taliansku, sa taktiež vo veľkej miere podieľa na realizácií relevantných akcií a iniciatív v spolupráci s príslušnými orgánmi ohľadne rozumnej spotreby alkoholických nápojov
 
Ako nás nájdete

STEPANOW s.r.o.

Pribeník 111, Slovensko

tel./fax: 00421 56 63 212 57, 63 815 81, 63 222 57

e-mail:
stepanow@stepanow.sk, marketing@stepanow.sk

o firme produkty logistika propagácia partneri certifikáty informácie ako nás nájdete
Všetky práva vyhradené • ©2015 • Stepanow s.r.o. • design/development Bebop Media